Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Pot sa dau in judecata proprietarul site\'ului?
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Pot sa dau in judecata proprietarul site'ului?

Buna ziua. Am si eu o intrebare , poate puteti sa ma ajutati cu un raspuns.. mi-am luat 2 perechi de adidasi puma vikky platform din locuri diferite, pt mine si inca o persoana. Doar ca una dintre ele este fake de pe site! Ce e de facut in cazul asta?
Tot ce ramane de facut e sa fac retur, doar ca , daca fac asta e posibil ca eu sa nu fiu ultimul client pacalit si vreau sa se faca o dreptate si din cauza asta vreau sa va cer o parere..