Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbu mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbu mediu

Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!
Chiar nu este nimeni in stare sa dea un raspuns?

MariusLo a scris:

Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!

MariusLo, utilizator