avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 870 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbu mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbu mediu

Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!
Cel mai recent răspuns: MariusLo , utilizator 12:03, 24 August 2018
Chiar nu este nimeni in stare sa dea un raspuns?

MariusLo a scris:

Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot folosi si contul sotiei in cazul in care eu nu am cont bancar? Va Multumesc!

Ultima modificare: Vineri, 24 August 2018
MariusLo, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Timbru mediu MariusLo MariusLo Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, este neaparat nevoie sa am un cont bancar, pt a mi se face plata in contul meu sau pot ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa mediu getagoghie getagoghie BUNA ZIUA, AS DORI SA STIU CUM POT SA PRIMESC BANII INAPOI DE LA TAXA DE MEDIU PLATITA IN IULIE 2016. FUNCTIONARII ANAF MI-AU SPUS CA NUMAI PE BAZA DE ... (vezi toată discuția)
Timbru mediu MariusLo MariusLo Buna ziua! Am depus dosarul la ANAF pt recuperarea timbrului de mediu, stie cineva daca se mai dau banii pt timbrul de mediu?. Va multumesc! (vezi toată discuția)