Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii cum pot afla daca angajatorul mi-a platit darile catre ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

cum pot afla daca angajatorul mi-a platit darile catre stat la zi?

unde ma pot interesa?si ce pot face in acest caz?
Buna ziua !
De la ANAF, agentia teritoriala, de la CJAS, casa judetului unde firma isi are sediul.
Cu stima !
nicoleta grama a scris:

unde ma pot interesa?si ce pot face in acest caz?

Formulati o cerere catre Agentia Nationala de Administrare Fiscala - Directia Generala de Taxe si Impozite.