Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... PERMISUL DE CONDUCERE
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

PERMISUL DE CONDUCERE

si astăzi am mers la parchet pentru a afla dacă a dat aprobare doamna procuroare de a studia dosarul și anca nu nu a dat nici un răspuns!!!deci se vede de la o poștă mismasurile facute.......mai ami poate spune cineva sa dea o părere de ce se antampla realmente adica,ma refer ca au facut abuz si hoții si de asta nu vor sa arate nimic
Daca nu aveti calitatea de suspect sau inculpat, pot sa va refuze cererea de studiu dosar.
Ionita Cristina Avocat, Avocat
Multumesc frumos doamna avocata Ionita