avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 10 zile CO fara palta? Adevar sau Minciuna?! e chiar ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

10 zile CO fara palta? Adevar sau Minciuna?! e chiar pe bune? daca da cand?!

10 zile CO fara palta? Adevar sau Minciuna?! e chiar pe bune? daca da cand?!
va rog sa spuneti numai daca stiti pe bune nu vorbe
Cel mai recent răspuns: Crissa C , Consilier juridic 10:45, 9 Noiembrie 2009
- Legea-cadru privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice este constituţională în măsura în care prevederile art. 41 alin. (2) lit. e) din lege,

la ce se refera acest articol!?
Legea va intra in vigoare de la 01 ianuarie 2010 ....:)
si ai posibilitatea sa iti alegi tu cele 10 zile fara plata sau ti le dau ei cand vor?

Alte discuții în legătură

Indemnizatie crestere copil adria45 adria45 Buna ziua, As dori sa stiu in ce masura imi afecteaza dreptul la indemnizatie CC urmatoarea situatie: Am beneficiat de somaj pana in 19 februarie 2010, sunt ... (vezi toată discuția)
Dreptul de a primi indemnizatie pentru cresterea copilului pana la varsta de 2 ani BG BG Va rog sa-mi spuneti daca exista vreun impediment in obtinerea indemnizatiei pentru cresterea copilului pana la varsta de 2 ANI, in situatia in care in ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie de crestere a copilului monicaciuc monicaciuc Buna Ziua, Sunt in 15 saptamani de sarcina si in luna ianuarie am avut 5 zile concediu fara plata , iar in luna februarie 10 zile concediu fara plata. Va ... (vezi toată discuția)