Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... 10 zile CO fara palta? Adevar sau Minciuna?! e chiar ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

10 zile CO fara palta? Adevar sau Minciuna?! e chiar pe bune? daca da cand?!

va rog sa spuneti numai daca stiti pe bune nu vorbe
- Legea-cadru privind salarizarea unitară a personalului plătit din fonduri publice este constituţională în măsura în care prevederile art. 41 alin. (2) lit. e) din lege,

la ce se refera acest articol!?
Legea va intra in vigoare de la 01 ianuarie 2010 ....:)
si ai posibilitatea sa iti alegi tu cele 10 zile fara plata sau ti le dau ei cand vor?