Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

La cat timp dupa taierea pensiei,pot sa.mi depun din nou dosarul?
Pentru ce motiv vi s-a sistat plata pensiei?
In urma revizuirii la institutul de expertiza a capacitatii de munca din Bucuresti,mi sa taiat pensia de boala.Eu fiind cu probleme din 2003 si cu acte doveditoare .internari etc.