Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Care este legea care aproba ordonanta 79/2017 ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Care este legea care aproba ordonanta 79/2017 ?

Ordonanta de modificare a contributiilor.
Proiectul de Lege privind aprobarea Ordonanţei de urgenţã a Guvernului nr.79/2017 pentru modificarea şi completarea Legii nr.227/2015 privind Codul fiscal se afla inca in Parlament - Camera Deputatilor.
[ link extern ]
multumesc.