Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Intrebare
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Intrebare

Dacă am fost internată si mi s-a dat concediu medical, este necesara adeverință de salariat de cate ori imi prelungește concediul?
Buna ziua,
Daca o face medicul de famile, NU dar daca o face de fiecare data alt medic specialist Da pentru a sti cate zile de CM ati avut inainte.
Multumesc pt răspuns!