Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... batrana inselata
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

batrana inselata

Batrana a castigat un proces urmand sa primesca banii prin executor
Cel ce a pierdut nu a dat nici un ban in schimb a luat batrana a dus o la notar fara a avea buletin la ea si au facut o conventie intre cei vii in care batrana nu are nici o pretentie. primind o suma infima ramanind sa plateasca taxa de recuperare si la executor,punindu se fel de fel de conditii
Batrana bolnava de dementa
Ce pot face va rog?
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc de raspuns doamnei avocat asta ar fi o solutie
Alte persoane m au indrumat sa fac plingere la politie, parchet
dar ma intreb cum a putut face aceasta doamna notar conventia fara sa aibe acte de identitate asupra ei batrana
Nu erau necesare actele?