avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 684 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Tichete pentru after school
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Tichete pentru after school

Buna seara. Stie cineva daca s-a aprobat legea privind tichetele, in valoare de 200 lei, pentru after school? Daca da, va rog sa-mi spuneti care este aceasta lege. Caut si nu gasesc nimic, doar ca a fost proiect de lege. Multumesc.

Alte discuții în legătură

Conflict de interese in proiect de tip after school? acvamarin acvamarin Sunt profesor si membru al unei asociatii a parintilor si angajatilor unei scoli. In cazul contractarii unui proiect cu finantare fse , proiect after school, ... (vezi toată discuția)
Infiintare after-school ank78 ank78 Buna ziua As dori sa imi dati mai multe informatii cu privire la infiintarea unui After-School, adica pasii pe care trebuie sa ii urmez, ce acte sunt ... (vezi toată discuția)
Lege ''programul afterschool '' 2016 mitzush mitzush Buna ziua.Va rog frumos sa-mi spuneti ce lege prevede finantarea de catre stat a programului '' after school '' pentru clasele 1-4 , in anul 2016-2017.Legea a ... (vezi toată discuția)