Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Plata
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Plata

Este corect ca atunci cand ti s-a intrerupt furnizarea energiei electrice (din cauza ta) ca atunci cand vrei sa te reconectezi ,sa platesti si deconectarea, si reconectarea ?
In logica lucrurilor, Da, este normal. La deconectare ca si la reconectare, furnizorul de energie electrica a folosit lucratori, echipamente tehnice si alte mijloace de munca.