Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata

Buna ziua! ma puteti ajuta cu detalii privind accesarea de fonduri europene pentru gradinita privata sau cresa in mediul rural.fondurile sunt nerambursabile? Multumesc
george-neagu, moderator
Informatii utile puteti gasi aici: www.avocatnet.ro/articol_492...
Buna Ziua,
Fondurile sunt multiple.
Va rog sa ne transmiteti mai multe detalii in legatura cu locatia dumneavoastra, tipul de beneficiar societate comerciala sau ong etc. .
Cu stima,
Echipa ODAS GLOBAL CONSULTING