Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Accesare fonduri europene gradinita
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Accesare fonduri europene gradinita

Doresc sa înființez o grădinița/ creșă in mediul rural si ma interesa sa imi spuneti daca se pot accesa fonduri europene?
Multumesc!
Puteti gasi informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_472...
Buna Ziua,

Ne bucuram pentru interesul dumneavoastra.
Am avea nevoie de mai mult detalii: locatie, tipul de societate etc.
Asteptam cu interes raspunsul dumneavoastra.

Cu stima,
ODAS GLOBAL CONSULTING