Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Credit neplatit de 10ani
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Credit neplatit de 10ani

Cum pot anula o executare silita?
Depinde in ce stadiu va aflati. Dati detalii.
Am un credit vechi la credit europe bank.ultima plata am efectuat.o in 2011.nu mai locuiesc la adresa din 2010.iar pe data de 13.09.2018 am aflat de la banca unde am cont dechis ca sunt executata silit pentru acest credit si am poprire pentru orice suma care intra in cont.mentionez ca nu am lucrat din 2010.unde ar trebui sa depun o contestatie la aceasta executare silita si ce alte acte ar mai trebui.

Company Advising a scris:

Depinde in ce stadiu va aflati. Dati detalii.

Contestatie la executare in termen de 15 zile de la data la care ati aflat de executare - respectiv 13.09.2018.