avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 695 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Grădiniță
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Grădiniță

Buna ziua!
Am doi copii gemeni care au început grădiniță de stat. Va rog frumos sa imi spuneti daca beneficiez de reducere la hrana , daca exista ,lege care spune că la al doilea copil se aplica o reducere?

Alte discuții în legătură

Cresa - reducere contributie de hrana tcris tcris Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti daca pot beneficia de vreo reducere a contributiei de hrana la cresa sau la gradinita, in conditiile in care am un copil ... (vezi toată discuția)
Taxe gemeni carmen20112015 carmen20112015 Buna ziua, as dori sa me informez daca exista o baza legala conform careia se aplica vreo reducere la taxa de scolarizare in regim privat pentru gemeni. Am ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am 3 copii, prima s-a nascut din nastere normala. ... vioricadiaconescu vioricadiaconescu Buna ziua. Am 3 copii, Prima s-a nascut din nastere normala. Ceilalti doi sunt gemeni nascuti prin nastere gemelara pe cale naturala. Acum ma apropii de ... (vezi toată discuția)