Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... TAXE GEMENI
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

TAXE GEMENI

Buna ziua,
as dori sa me informez daca exista o baza legala conform careia se aplica vreo reducere la taxa de scolarizare in regim privat pentru gemeni. Am inscris copii la o gradinita privata si auzisem ca al doile copil va plati doar 50% din taxa, este adevarat?
Multumesc!
Buna ziua,
In mediul privat taxele si reducerile se stabilesc de fiecare institutie in parte.