Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Ordin MS nr 824 din 2006 mai este în vigoare sau ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Ordin MS nr 824 din 2006 mai este în vigoare sau este abrogat?

Buna seara, spuneți-mi va rog,Ordinului
Ministerului Sănătăţii nr. 824/2006 pentru aprobarea Normelor privind organizarea şi
funcționarea Inspecției Sanitare de Stat, a fost abrogat sau mai este în vigoare în 2018 ? Va mulțumesc.
Petri75, utilizator
Ordinul nr. 824/2006 pentru aprobarea Normelor privind organizarea și funcționarea Inspecției Sanitare de Stat este in vigoare.
Vă mulțumesc.

Cornel Vasile a scris:

Ordinul nr. 824/2006 pentru aprobarea Normelor privind organizarea și funcționarea Inspecției Sanitare de Stat este in vigoare.