Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Care cod Caen este potrivit pentru plasarea de ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Care cod Caen este potrivit pentru plasarea de studenții in America?

Am o firma cu codul caen principal 7810 tinand cont de faptul că legea nu imi mai permite sa le cer taxele aferente medierii ce cod caen sa autorizez? Firma este de tip Work and travel..(studeti) Multumesc!
Buna ziua,
CAEN 7810 este codul corespunzator activitatii pe care o desfasurati. Intr-adevar nu se mai pot solicita comisioane pt mediere.