avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 759 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum gasesc arhiva unei societati care s-a desfiintat ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum gasesc arhiva unei societati care s-a desfiintat ?

Firma se numea..Societatea Comerciala Industrie Mica si Prestari Servicii S.A. Turda.
Lichidatorul , RTZ&Partners SPRL spune ca nu stie nimic despre arhivele acelei societati ...
Cel mai recent răspuns: Avirvarii , utilizator 14:05, 19 Ianuarie 2024
Cand a lichidat societatea pe ce baza a lichidat-o?

Incercati la
Direcţia Judeţeană Cluj a Arhivelor Naţional
Adresa: Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598.979
E-mail: cluj@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-cluj.ro
La arhivele nationale Cluj Napoca nu au arhivele firmei respective.
La arhivele nationale Cluj Napoca nu au arhivele firmei respective.
Firma sc industria mica si prestari servicii turda, s-a desfiintat in 2005 din spusele unora care au mai tinut legatura cu fostii colegi, nu stiu motivul desfiintarii
Buna ziua . As dori sa aflu unde este arhiva la firma SC AGROMEC SA Iclod nr353 str Clujului

Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 24 Martie 2021
Iuga Florina flavia, utilizator

Alte discuții în legătură

Arhiva trust constructii industriale gheniga gheniga Buna seara.Rog foarte frumos,cne imi poate spune unde este arhiva fostului Trust de constructii industriale Cluj Napoca-santierul Someseni Va multumesc ... (vezi toată discuția)
Unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada ... Alina Farkas Alina Farkas unde pot găsi dovada de vechime pt anii lucrați în perioada 1983-1993.la firma S.UT. A(Statia de utilaje transport și automobile) Cluj. întreb pt un ... (vezi toată discuția)
Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi ... logitech1 logitech1 Bună vă rog să mă ajutati unde este arhiva fostei intreprinderi I.P.P.S.C. Cluj Napoca ? (vezi toată discuția)