Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum gasesc arhiva unei societati care s-a desfiintat ?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum gasesc arhiva unei societati care s-a desfiintat ?

Firma se numea..Societatea Comerciala Industrie Mica si Prestari Servicii S.A. Turda.
Lichidatorul , RTZ&Partners SPRL spune ca nu stie nimic despre arhivele acelei societati ...
Cand a lichidat societatea pe ce baza a lichidat-o?

Incercati la
Direcţia Judeţeană Cluj a Arhivelor Naţional
Adresa: Cluj-Napoca, Str. Mihail Kogălniceanu nr. 10, cod 400084, jud. Cluj
Telefon: 0264/598 979
Fax: 0264/598.979
E-mail: cluj@arhivelenationale.ro
Website: www.arhivelenationale-cluj.ro
La arhivele nationale Cluj Napoca nu au arhivele firmei respective.
Firma sc industria mica si prestari servicii turda, s-a desfiintat in 2005 din spusele unora care au mai tinut legatura cu fostii colegi, nu stiu motivul desfiintarii
Buna ziua . As dori sa aflu unde este arhiva la firma SC AGROMEC SA Iclod nr353 str Clujului

Multumesc
Iuga Florina flavia, utilizator