Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concurs casier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concurs casier

Buna ziua!
Intrebare: in ce consta concursul pt un post de casier(la apa grup). Ma ajuta cineva?Multumesc frumos si zi buna!
Scp.claudia@yahoo.com, utilizator
In general, un concurs consta in 3 etape:
- selectie dosare
- proba scrisa
- interviu.
La cv si interviu ma asteptam si eu.. ma interesa mai mult la proba scrisa.
Va multumesc pt raspuns!
Proba scrisa poate consta intr-un test cu x intrebari grila sau tratarea unor subiecte din bibliografia data.