avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 809 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concurs casier
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concurs casier

Buna ziua!
Intrebare: in ce consta concursul pt un post de casier(la apa grup). Ma ajuta cineva?Multumesc frumos si zi buna!
Ultima modificare: Luni, 24 Septembrie 2018
Scp.claudia@yahoo.com, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:09, 24 Septembrie 2018
In general, un concurs consta in 3 etape:
- selectie dosare
- proba scrisa
- interviu.
La cv si interviu ma asteptam si eu.. ma interesa mai mult la proba scrisa.
Va multumesc pt raspuns!
Proba scrisa poate consta intr-un test cu x intrebari grila sau tratarea unor subiecte din bibliografia data.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs pt ocuparea unui post de functionar public la o primarie!! ellenna2014 ellenna2014 Buna ziua! am si eu cateva intrebari legate de un concurs pt ocuparea unui post de functionar public intr-o primarie, la patrimoniu!! De obicei cate subiecte ... (vezi toată discuția)
Concurs functionar public - inspector asistent cryss15 cryss15 Vreau sa particip la un concurs scos de primarie pentru functia publica de executie 'inspector asistent' . Bibliografia este impresionanta :stunned: . As ... (vezi toată discuția)
Concurs pentru ocuparea unui post vacant de consilier juridic Dascalu Elena Dascalu Elena Buna ziua!As vrea sa aflu de la persoanele care au dat un concurs pentru ocuparea unui post de consilier juridic cam in ce ar consta o proba scrisa si daca ... (vezi toată discuția)