Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj

Buna seara, eu cu sotul meu am cumparat o masina din banii nostrii dar am pus o pe numele soacrei. In caz de divort ce se intampla?
Buna seara,
Proprietara este soacra asa ca dumneavoastra nu aveti niciun drept.