Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Drept la concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Drept la concediu de odihna

Buna ziua,
Un salariat care este angajat la o firma cu doua contracte pe posturi diferite poate beneficia de cate 20-20 zile de concediu de odihna? ( pe un contract este trecut cu 6 ore si pe alt contract cu 2 ore, firma fiind aceeasi). Multumesc, Marta
george-neagu, moderator
Va beneficia de CO pentru ambele c.i.m..