Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COD COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COD COR

Buna ziua,

Imi puteti spune daca exista un cod cor pentru "consultant fonduri europene"?

Multumesc
exact asa nu exista, dar puteti asimila cu ceva de mai jos:
Nr.ord. Cod Denumire
1 242213 Expert accesare fonduri structurale si de coeziune europene
2 242214 Consilier afaceri europene
3 242227 Ofiter de legatura pentru securitatea infrastructurii critice nationale/europene

Nr.ord. Cod Denumire
1 241 Specialisti in domeniul finantelor
2 2412 Specialisti consultanti in domeniul financiar si al investitiilor
3 242213 Expert accesare fonduri structurale si de coeziune europene
4 243222 Manager atragere fonduri
5 333914 Asistent atragere fonduri