avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 800 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția de expert ...

Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția de expert accesare fonduri structurale si de coeziune europene, cod COR 242213, având o vechime de 5 luni în această firmă. Dacă am terminat licența în domeniu economic, se consideră vechime în domeniul studiilor cele 5 luni de muncă?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:26, 9 Decembrie 2022
La incadrare erati deja licentiat ?
da
Atunci , daca v-au incadrat pe studii superioare , constituie vechime in specialitatea studiilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod cor ionela11 ionela11 Buna ziua, Imi puteti spune daca exista un cod cor pentru \"consultant fonduri europene\"? Multumesc (vezi toată discuția)
Cursuri expert accesare fonduri europene Iulian81 Iulian81 Buna ziua! Imi poate recomanda cineva vreo institutie in care as putea sa fac niste cursuri bune pentru accesare de fonduri europene?? Am vorbit cu cineva din ... (vezi toată discuția)
Ce este acela un expert in accesarea fondurilor europene? Iulian81 Iulian81 Am tot intalnit o gramada de anunturi cu firme pregateau astfel de experti dar pardoxal nu se explica aproape deloc cam ce este cu aceasta meserie... Nu se ... (vezi toată discuția)