Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția de expert ...

Salut, sunt angajat în cadrul unei firme pe funcția de expert accesare fonduri structurale si de coeziune europene, cod COR 242213, având o vechime de 5 luni în această firmă. Dacă am terminat licența în domeniu economic, se consideră vechime în domeniul studiilor cele 5 luni de muncă?
La incadrare erati deja licentiat ?
da
Atunci , daca v-au incadrat pe studii superioare , constituie vechime in specialitatea studiilor.