Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Informatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Informatie

Buna ziua!
În cazul în care esti administrator la un srl, pot fi si angajat la aceeași societate comercială?
Multumesc!
Da, se poate cumula cele doua calitati ... desi , sunt pareri, care pot sustine ca exista o stare de incompatibilitate.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ok.
Multumesc!