Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Pentru a adăuga un fişier la un mesaj e nevioe de ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Pentru a adăuga un fişier la un mesaj e nevioe de cont "premium"?

Vroiam să postez un fişier PDF pe care probabil mulţi l-ar fi găsit util da' nu mă prind cum să fac "attach". Îmi scapă ceva sau este dezactivat pentru contul meu?
Eu n-am vazut fisiere atasate pe acest forum si sunt prezent pe el de ani de zile. In orice caz, puteti da un link la un server care distribuie fisierul.