Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... concediu medical suspect
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

concediu medical suspect

Buna ziua,
Ce mijloace de verificare are un angajator in privinta unui concediu medical "suspect"? Catre cine s-ar putea adresa in sensul verificarii validitatii diagnosticului?
Sesizati Casa de Asigurari de Sanatate sau Colegiul Medicilor.