Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Raspuns nou in \"discutii urmarite\" cu link in ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Raspuns nou in "discutii urmarite" cu link in "ultimele discutii"

Am primit un mesaj pe email cu un raspuns nou in discutiile urmarite, la accesarea linkului se deschid "ultimele discutii" in locul de topicului!
Iar la verificarea sectiunii nu se mai regaseste topicul, a fost sters din forum? Era vorba despre un topic denumit "despre apometre" unde se discuta despre verificarea metrologica.
Uneori, dupa ce scriu un mesaj, in loc sa se salveze, apare regulamentul forumului si trebuie scris iar mesajul. Am gasit solutia sa copiez mesajul si apoi daca apare eroarea, redeschid topicul si pastuiesc mesajul copiat!
Dar tpicul despre verificarea apometrelor ??
Topicul respectiv s-a facut nevazut, probabil s-a transferat in modul invizibil! :)
Topicul ,,Despre apometre'' a fost șters de alt admin la cererea motivată a userului.
Când se întâmplă asta, topicurile nu mai apar nici în secțiunea Mesaje șterse.
Manuela Rășină, administrator
M-am gandit si la varianta asta, discutia era la obiect si interesanta, nu vad motive pentru care sa fi fost stersa, nu se incalcase GeDePeReu.
Dar Adminul este Admin si nu ne putem opune deciziei lui, are butoane mai multe si in culori mai deosebite, posibil chiar in mai multe culori! :)