Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Intrebare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Intrebare

Buna ziua de ce au fost sterse ultimele mele 2 mesaje referitoare la pericolele practice ale apometrelor cu radio?

mesajele contin un profesor universitar care prezinta informatii relevante in cel putin unul din topicuri, in romana nu se gaseste aproape nimic in acest domeniu si chestiunile respective ar trebui cel putin cunoscute

cinve in unul din topicuri chiar a cerut mai multe informatii si numere referitor la acest subiect

multumesc
Bună ziua,

Puneți link către topicul la care vă referiți, va fi mai simplu de găsit și de dat o explicație.
Mulțumesc.
Bună dimineața,

Din topicul Calcul apă caldă nu s-a șters niciun răspuns, verificați încă o dată. Poate nu l-ați parcurs pe tot - are 3 pagini.

Din Apometre citire radio s-a șters unul singur dar nu vă aparține (e un mesaj dublat postat de dara25). Apăsați pe căsuța RĂSPUNSURI MODERATE (1) de sub mesajul inițial și o să înțelegeți imediat despre ce vorbesc.
Aici nu aveți niciun mesaj publicat :) Poate ați scris dar nu ați reușit să-l postați, de acolo impresia că vi s-a șters.

Zi frumoasă!
Manuela
Manuela Rășină, administrator
Sarutmana multumesc cu siguranta eram prea adormit, le-am scris pe amandoua si nu le-am postat

multumesc pentru raspuns
Cu plăcere :)