avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 954 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Intrebare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Intrebare

Buna ziua de ce au fost sterse ultimele mele 2 mesaje referitoare la pericolele practice ale apometrelor cu radio?

mesajele contin un profesor universitar care prezinta informatii relevante in cel putin unul din topicuri, in romana nu se gaseste aproape nimic in acest domeniu si chestiunile respective ar trebui cel putin cunoscute

cinve in unul din topicuri chiar a cerut mai multe informatii si numere referitor la acest subiect

multumesc
Cel mai recent răspuns: Manuela Rășină , administrator 14:11, 23 Ianuarie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună ziua,

Puneți link către topicul la care vă referiți, va fi mai simplu de găsit și de dat o explicație.
Mulțumesc.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Bună dimineața,

Din topicul Calcul apă caldă nu s-a șters niciun răspuns, verificați încă o dată. Poate nu l-ați parcurs pe tot - are 3 pagini.

Din Apometre citire radio s-a șters unul singur dar nu vă aparține (e un mesaj dublat postat de dara25). Apăsați pe căsuța RĂSPUNSURI MODERATE (1) de sub mesajul inițial și o să înțelegeți imediat despre ce vorbesc.
Aici nu aveți niciun mesaj publicat :) Poate ați scris dar nu ați reușit să-l postați, de acolo impresia că vi s-a șters.

Zi frumoasă!
Manuela
Ultima modificare: Miercuri, 23 Ianuarie 2019
Manuela Rășină, administrator
Sarutmana multumesc cu siguranta eram prea adormit, le-am scris pe amandoua si nu le-am postat

multumesc pentru raspuns
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Cu plăcere :)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Raspuns nou in "discutii urmarite" cu link in "ultimele discutii" cyan cyan Am primit un mesaj pe email cu un raspuns nou in discutiile urmarite, la accesarea linkului se deschid \"ultimele discutii\" in locul de topicului! Iar la ... (vezi toată discuția)
Se poate ? titi5 titi5 Am pus doua intrebari aici privitor la taxa de timbru si au fost sterse nu mai apar este posibil ca cineva sa le stearga ? cred ca da am scris ieri si ... (vezi toată discuția)
Cont sters faq faq as dori sa aflu ce trebuie facut pentru ca toate postarile facute de mine pe acest site sa nu mai apara la un simplu \\"search\\" pe google. mentionez ca am ... (vezi toată discuția)