Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Vreau să înmatriculez autovehicul second hand din ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Vreau să înmatriculez autovehicul second hand din Spania

Daca am un autovehicul second hand din Spania,cumpărat in anul 2016 si vreau să-l înmatriculez in tara anul acesta,trebuie sa plătesc impozitul din urma?Precizez ca este la prima înmatriculare.
george-neagu, moderator
Nu