avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 185 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Fisa inmatriculare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Fisa inmatriculare

Bună ziua,

Daca mașina pe care as vrea sa o cumpăr e în alt judet și nu as vrea sa mai merg personal se poate viza fisa de înmatriculare doar cu prezenta vanzatorului și fără ca eu sa fiu prezent, urmând ca atunci când mi-o aduce pe platforma sa o semnez și eu? Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Cumparare si radiere auto adelaida_andreea adelaida_andreea Buna,vrem sa cumparam o masina second,imatriculata dar este imatriculata in alt judet.Dupa ce facem contractul de vanzare cumparare trebuie ca proprietarul sa ... (vezi toată discuția)
Cumparare autoturism de la mostenitor vossk vossk Buna ziua, Doresc sa cumpar un autoturism de la mostenitor, peste 2 saptamani cand se va incheia dezbaterea succesiunii (vanzatorul este unicul ... (vezi toată discuția)
Vanzare auto jimisv jimisv Am vandut un autoturism unei persoane incheind contract de vanzare cumparare la un birou acte auto.In momentul cand sotia mea a mers la primarie sa puna ... (vezi toată discuția)