avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 200 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Drept CEDO
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Drept CEDO

Buna, am de facut o disertatie pe un anumit subiect si daca poate sa imi explice cineva in detalii ce inseamna cuvantul ~proceduralizare~ in urmatoare: Proceduralizarea obligațiilor de stat în domeniul protecției drepturilor omului.

Alte discuții în legătură

Incalcare drepturi de autor - plagiat lucrare de licenta GeorgianaBighiu GeorgianaBighiu Buna seara, La o cautare a numelui meu pe internet am descoperit ca am fost trecuta in dreptul lucrarii unui doctorand de la Universitatea unde am absolvit ... (vezi toată discuția)
Drepturi autor youtube mastera mastera Buna ziua, Am urmatoarea problema... In urma cu o luna de zile mi-am deschis un canal pe youtube. In urma cu 2 saptamani acest canal mi-a fost inchis de ... (vezi toată discuția)
Drepturile animalelor ? Adalbert Gabriel Gazdovici Adalbert Gabriel Gazdovici Se vorbeste tot mai des despre drepturile animalelor. Exista chiar si o "Declaratie universala a drepturilor animalelor" ... (vezi toată discuția)