Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Preaviz 20 de zile
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Preaviz 20 de zile

Bună ziua! Acum câteva zile am depus preavizul de 20 din cauza unor nemulțumirii, sa rezolvat nemulțumirile mele, acum vreau sa întreb, am fost la personal sa anuleze preavizul , dar a fost doar verbal, trebuia sa fac ceva scris, sau să primesc ceva act??
Mulțumesc, voi depune o cerere de anulare a demisiei!