Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Valabilitate procura speciala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Valabilitate procura speciala

Buna seara. Va rog sa imi transmiteti daca prin decesul mandantului unei procuri speciale expira valabilitatea acestei procuri. Multumesc.
Buna seara,
Legal da daca acest fapt este prevazut in procura.