avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1895 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Valabilitate procura speciala
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Valabilitate procura speciala

Buna seara. Va rog sa imi transmiteti daca prin decesul mandantului unei procuri speciale expira valabilitatea acestei procuri. Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 20:24, 31 Octombrie 2018
Buna seara,
Legal da daca acest fapt este prevazut in procura.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valabilitate procura speciala iuliaiuliam iuliaiuliam buna ziua! va rog sa-mi raspundeti la aceasta intrebare: ce valabilitate are o procura speciala,in care mi se ofera dreptul tatalui de a tranzita cu fiul ... (vezi toată discuția)
Bună seara Știu că o procura specială notarială, privind ... Dan55 Dan55 Bună seara Știu că o Procura Specială Notarială, privind vânzarea unui imobil, are o valabilitate de trei ani, dacă nu este revocată. Acum ... (vezi toată discuția)
Valabilitate procura amalia2009 amalia2009 Buna ziua, Imi poate spune cineva cat timp este valabila o procura ? Daca se precizeaza ca e valabila in timp pana la indeplinire, atunci nu exista o limita ... (vezi toată discuția)