avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1691 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ajutatima cu un raspuns va rog
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ajutatima cu un raspuns va rog

Buna seara am si eu o Întâmplare ne plăcută În urma cu 4 luni m-am angajat la o firma de curier În data de 28 06 2018 am semnat contractul pe perioada de 3 luni dupa 3 luni am semnat un act adițional cu modificarea contractului pe perioada nedeterminată asta find In data de 28 09 2018 apoi În data de 29 10 2018 am mers la banca sa solicit un credit a fost totul ok pana la verificarea ANAF acolo sa oprit toate ma găsit cu contract terminat din data de 27 09 2018 si an mod normal pe luna 09 ami apărea 1780 lei azi am mers la franco de curiozitate sa fac o rata si surpriza dinou am avut verificare ANAF si mai găsit pe luna 09 cu 849 de lei as vrea sa stiu unde e greseala la anaf sau la contabilitate

Alte discuții în legătură

Angajat fara voie alex123xq alex123xq Povestea, cat se poate pe scurt, esta asa In octombrie 2014 am negociat cu o firma un job, batusem palma, insa n momentul in care chiar trebuia sa incep ... (vezi toată discuția)
Intrebare in legatura cu hg nr.500/2011 csaby2011 csaby2011 AM O INTREBREA IN LEGATURA CU LEGEA HG nr.500/2011 EU AM LUCART LA O FIRMA NU A EXIXTAT LA FIRMA RESPECTIVA ACEST REGISTRU DAR A EXIXTAT LA CLIENTI UNDE ... (vezi toată discuția)
Anularea transferului din cm dupa o perioada de 4 ani lucrata nicu55 nicu55 Buna ziua,mic istoric!M-am transferat in interes de servicicu de la o societate la care lucram de 16 ani conf.art.69 CM in data de 18/06/1999 la o alta ... (vezi toată discuția)