Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vecina ranchiunoasa
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vecina ranchiunoasa

Mi-am rugat vecina sa-si toaleteze marul care sta cu crengile pe acoperisul meu , imi deranjeaza tiglele si imi infunda jgheaburile cu frunze . Pentru ca nu a vrut , am reclamat-o la primarie . Politistul comunitar s-a tinut de capul ei vreo doua luni . Pana la urma si-a chemat baiatul si a taiat cateva crengi de ochii lumii . De atunci se tin numai de reclamatii intrucat considera ca i-am facut de rusine . Cum as putea sa-i potolesc ? Multumesc !
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc mult !! Si eu m-am gandit ca mai bine astept sa se calmeze , mai ales ca cei care au venit sa verifice reclamatiile ei si-au dat seama de realitate .