Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Fiscal cu datorie
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Fiscal cu datorie

Am cumparat o masina. Domnul a spus ca fiscalul trimita prin posta dar acuma am aflat ca are datorie si nu da primaria ce pot sa fac?
george-neagu, moderator
Daca amiabil nu puteti solutiona,notificati oficial vanzatorul cu obligatia depunerii certificatului fiscal si al fisei de radiere auto-sub sanctiunea obligarii la plata a cheltuielilor aferente solutionarii in instanta