Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ACORDAREA SPORULUI DE VECHIME IN MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ACORDAREA SPORULUI DE VECHIME IN MUNCA

Sporul de vechime in munca se acorda retroactiv pentru perioada in care salariatul indeplinea conditiile de vechime in munca pentru a beneficia de acest drept dar nu a depus cerere la angajator pentru acordarea acestuia .
Multumesc!