Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen meditatii
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen meditatii

ce cod caen imi trebuie pentru meditatii? ce alte avize am nevoie?
multumesc
pentru meditatii codul CAEN este 856 . "Activitati de servicii suport pt. invatamant ".
daca va constituiti ca PFA , trebuie sa aveti calificare in domeniu . ;)
Poate codul 8560, dar cu precizarea ca "aceasta clasa include asigurarea de activitati altele decat cele de invatamant, care sunt destinate sustinerii proceselor sau sistemelor de invatamnat"