Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Trecere pe o functie cu studii superioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Trecere pe o functie cu studii superioare

Buna ziua.
Va rog imi puteti spune daca eu ( sunt in prezent incadrata pe un post de referent cu studii medii, am urmat facultatea de management financiar contabil cu specializarea contabilitate si informatica de gestiune), pot sa fiu incadrata pe postul de referent de specialitate cu studii superioare?
Puteti fi incadrata pe postul de referent de specialitate cu studii superioare, dar cu respectarea prevederilor legale.