Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Service case de marcat fiscale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Service case de marcat fiscale

Buna ziua.
Detin un grup de firme in care sunt asociat ( in diferite procente in fiecare, in una 50 %, in alta 20 % , etc), Pe una dintr-e firme doresc sa o autorizez in vederea efectuarii de service pentru casele de marcat fiscale. Intrebarea este: exista conflict de interese daca fac service-ul pentru casele de marcat ale celorlalte firme din grup, in care sunt asociat?
Multumesc.
george-neagu, moderator