Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA cu norma fixa de venit pentru servicii IT
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA cu norma fixa de venit pentru servicii IT

Se poate deschide un PFA cu norma fixa de venit pentru servicii IT (cod caen 6201, 6202, 6203, 6209) daca nu am studii in domeniu dar am un curs de 6 luni in domeniul IT (diploma nu este acreditata) ? Sau diploma de la cursul de IT trebuie neaparat sa fie acreditata ? Va multumesc
Aici este chiar recomandat sa mergeti la chiseul de la registrul comertului sa-i intrebati concret daca ei recunosc ca buna acea diploma.