Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Concurs direct pe post de grefier
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Concurs direct pe post de grefier

Bună ziua! Se poate ca după cele 6 luni/1 an de SNG sa renunți la postul de grefier repartizat? Am înțeles ca s-ar plătii o taxa, este adevărat? Ma refer în cazul în care nu vreau postul repartizat printr un oraș în care nu mi as dori sa ma mut și as prefera sa candidez direct pe post în ce oraș vreau eu. Mulțumesc anticipat!
Oana Stoica 13, utilizator