Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Despre marirea salariului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Despre marirea salariului

Daca in prezent am salariu de incadrare 2102.si vechime 26 ani.ce salariu net voi primi in urma maririi? Multumim
george-neagu, moderator
Este prematur sa vorbim despre ceva ce inca nu s-a adoptat ....asa cum se zvoneste, pentru cei care au 15 ani vechime, salariul de bază minim brut pe ţară garantat în plată va fi de 2350 lei/lună.