Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Abonament vodafone
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Abonament vodafone

Buna ziua ,am abonament la vodafone dar nu am mai platit din luna martie pentru ca atunci am platit suma de 400 si ceva de lei , nu mi.a mai fost dat drumul la abonament si daca nu am beneficit nici de minute nici de internet am ales sa platesc knd o sa beneficiez de acest abonament.Acum tot primesc facturi ca am de plata 1400 de lei si ca,daca nu platesc imi face dosar de rau platnic si nu mai pot face abonamente sau imprumuturi.Pe mine ma intereseaza ce este executarea silita ce mi se poate intampla??
Nu ati beneficiat deloc de abonament sau nu ati mai beficiat de el dupa martie? Ca cele doua situatii nu sunt identice.

Si, da, prin executare silita vi se poate pune poprire pe conturi sau confisca bunurile.