Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent insertie

Buna ziua, stimulentul de insertie se acorda per copil sau per nastere , eu am gemene si sunt curioasa cum se acorda?Multumesc
Crissssss, utilizator
Intrebati la ANPIS , intrucat legea nu prevede mutiplicarea stimulentului de insertie in cazul sarcinilor gemelare etc.