Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... primarul nasul contabilei
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

primarul nasul contabilei

Buna. vreau sa imi spuneti daca este vreo problema in cazul in care primarul a devenit nasul de cununie al contabilei, iar un consilier local nasul primarului?
Nu este nicio problema , intrucat nu au calitatea de rude.