Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salarizare

daca se mareste salariul minim pe economie incepand cu 1 ianuarie 2019, se mareste si in administratia publica locala salariul la functionari si personalul contractual.
va multumesc anticipat
Se va mari numai la cei care au sub salariul minim brut pe economie.