Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Gălăgie santier
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Gălăgie santier

La 9 metri de gardul casei în care locuim, se construiește un bloc. Programul de lucru începe la 7:00. Ma deranjează sâmbăta. De Sfântul Andrei, zi libera, la fel, la 7:00 fix începe gălăgia caracteristică. Ma puteți ajuta cu vreun sfat?
Mulțumesc.
sclnl, utilizator
Gasiti informatii aici: www.avocatnet.ro/articol_361...
Vedeti art.2 pct.25-27
In lege gasiti si unde puteti sesiza nerespectarea legii.