Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Întreabă de un mi accident
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Întreabă de un mi accident

Buna...in parcare la mall...căutând un loc de parcare vreo 30 min...și văzând un loc liber la un moment dat..soțul a coborât sa stea sa ocupe locul pana am întors eu sa parchez....și unul venind la același loc...la lovit cu masina intenționat,împins cu masina lui pe soțul meu..ca sa ocupe el locul,.și el reclama la politie...cei de făcut???
ancutaflorina, utilizator
Cel care l-a lovit intentionat cu masina mai are permis?
A depus plângere penală?
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat